muie ba
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

muie ba

noobi is aia de l-au facut
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 vrea sa doarma cu bodyguard

In jos 
AutorMesaj
SaNDaLEX




level : 8
points : 14
Reputation : 0
Join date : 24/08/2012

vrea sa doarma cu bodyguard Empty
MesajSubiect: vrea sa doarma cu bodyguard   vrea sa doarma cu bodyguard Icon_minitimeVin Aug 24, 2012 10:55 am

Lady Gaga vrea sa doarma cu bodyguardul




Asteptata cu mare nerabdare la Bucuresti , diva vrea sa doarma usa in usa cu bodyguardul ei , pentru a evita posibilele accidente. Lady Gaga este cazata intr-un hotel de lux , iar reprezentantii hotelului se simt foarte "speriati" de cerintele divei.


Lady Gaga va sosii pe 15 august , iar pe 16 va avea loc marele concert de pe National Arena. Dupa multe pretentii cu privire la scena si culise , diva ar mai vrea ca apartamentul ei sa aiba usa comuna cu cel al bodyguardului. Acest fapt i-a ingrijorat pe organizatori si i-a pus in dificultate pe reprezentantii hotelului.

E clar ca diva va sta intr-un apartament rezidential , insa organizatorii nu stiu la ce etaj sa o cazeze. Nu se stie niciodata ce pretentii mai are Lady Gaga. Oare chiar asa frica sa ii fie de Romania?

In legatura cu locul unde va avea loc concertul , diva a cerut ca in cabina ei sa fie trei circuite electrice , o canapea mare si confortabila , un scaun de birou , cabina de dus , 3 cosuri de gunoi si UN TUB DE OXIGEN !

Realizator: eu
Sursa: cancan

Sus In jos
Vizitato
Vizitator




vrea sa doarma cu bodyguard Empty
MesajSubiect: Re   vrea sa doarma cu bodyguard Icon_minitimeDum Aug 26, 2012 7:19 am

Vedetele astea...cred ca au ceva bani si cred ca l-au apucat pe dumnezeu de picioare...
Sus In jos
 
vrea sa doarma cu bodyguard
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
muie ba :: muie tuturor :: Reportaje-
Mergi direct la: